Kabelka Cube NAGOYA

Dostupnost: zbylo malé množství
Odesláno v rámci: 1-2 pracovní dny
Cena: 4 218,47 Kč 4218.47
quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání
Pin It

Popis

(CU13) katalogové číslo

 

CUBE je dámská kabelka (i když si troufáme říci, že je unisex), která je variantou poštovní tašky. Lze ji nosit zešikma nebo přes rameno, je malá, ale překvapivě prostorná a vejde se do ní náš plánovač formátu B6, peněženka a mnoho dalších drobností. Nebo snad rádi nosíte malou láhev s vodou stále u sebe? I tu můžete snadno uložit do tašky Cube. Je o něco větší než naše ikonická dvojitá taška a má ozdobný popruh jako taška Trinity. Konstrukčně je však zcela odlišná od výše zmíněných mincovních evergreenů. 

Proč se jedná o poštovní tašku? Protože se dá nosit zešikma a uzavírá se klopou opatřenou dvěma skrytými a silnými magnety. Její design je inspirován geometrickou hrou - krabička v krabičce vizuálně ozvláštněná elegantním popruhem přes tělo. 

Tato taška je vyrobena z velmi kvalitní přírodní kůže a má plátěnou podšívku (100% bavlna). Stejně jako naše ostatní mincovní tašky byla navržena a ušita v Malopolském vojvodství místními koželuhy. 

Tato mincovna má 2 kapsy - jednu vnitřní na zip a druhou, vnější koženou. 

- Kování je k dispozici pouze ve stříbrné barvě,

- kožený řemínek s nastavitelnou délkou - max. 135 cm (délka řemínku - 105 cm a nastavitelný přepínač - 30 cm).

Kabelka má následující rozměry:

- výška: 24 cm

- šířka: 22 cm

- hloubka: 6 cm

 

Uvedené rozměry jsou přibližné a mohou se mírně lišit v závislosti na typu použité kůže.

Barevnost a povrch kůže použité při výrobě kabelky se mohou mírně lišit od zobrazení na fotografiích. Souvisí to se specifičností kožedělné výroby.Každá taška může mít různé poměry barev v závislosti na konkrétním kusu kůže.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium