Možnosti platby

Okamžitá platba

Pokud jste zvolili tuto možnost, musíte nejprve kliknout na odkaz Vyberte si banku a poté projít celým procesem rychlé online platby. Po provedení těchto kroků automaticky obdržíme potvrzení o platbě a začneme připravovat zboží k expedici. Použití této možnosti může zkrátit dodací lhůtu o 1 pracovní den.

Platba bankovním převodem

Tradiční bankovní převod: Jakmile definitivně potvrdíte nákup a částku k úhradě, zobrazí se Vám zpráva s našimi údaji o převodu. Stejné informace obdržíte také e-mailem. Jakmile bude Vaše platba připsána na účet (trvá to několik hodin, maximálně 24 hodin), vaše objednávka by měla být převedena do našeho skladu k přípravě expedice.

Dobírka

Tato možnost je určena všem, kteří dávají přednost platbě za svou objednávku na dobírku, kurýrovi nebo pošťákovi.

Kreditní/bankovní karta

Platit můžete také kreditní nebo debetní (platební) kartou. Po výběru této možnosti a kliknutí na tlačítko „zaplatit objednávku” přejděte na konec zobrazené stránky a vyberte možnost platby kartou (levý dolní roh stránky) a poté zadejte potřebné údaje. Platby kartou zajišťují společnosti Braintree a Paypal. Pokud u nich máte účet, po kliknutí na tlačítko „zaplatit objednávku” Vás obchod přesměruje na webové stránky Paypal, kde po přihlášení stačí přijmout platbu.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium