CARD HOLDER NAGOYA

Dostupnost: zbylo malé množství
Odesláno v rámci: 1-2 pracovní dny
Cena: 965,60 Kč 965.60
quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání
Pin It

Popis

(CH6) katalogové číslo

 

Kožené pouzdro na karty - pouzdro na karty a alternativa k peněžence. 

Držák na karty CARD HOLDER je něco, k čemu jsme obdrželi rekordní počet žádostí. Mnoho z Vás používá koženou peněženku, ale poměrně dost lidí dává přednost ještě menšímu formátu, než je peněženka. Proto jsme se rozhodli vytvořit Card Holder, který kombinuje funkčnost a estetiku. Je maličká, co nejpestřejší v barvě a textuře (ano, i v tak malém formátu si můžete pohrát se vzory a barvami kůže), s místem na čtyři karty, samostatnou (uzamykatelnou) kapsou na mince a zlatým logem.  

 

Naše pouzdro na karty má také klip, který Vám jej umožní připevnit ke kabelce pomocí karabinky nebo kalendářového kolečka. Je kompletně vyrobeno z přírodní kůže nejvyšší kvality. 

Držák na karty je krásný tip na dárek, jenž může sloužit jako doplněk k mincovní kabelce, ledvince či batohu. Vejde se do jakékoli naší kabelky a stane se jejím krásným doplňkem.

CARD HOLDER má následující rozměry:

- výška: 15,5 cm

- šířka: 7,5 cm

- hloubka: 1,5 cm

 

Uvedené rozměry jsou přibližné a mohou se mírně lišit v závislosti na typu použité kůže. Barevnost a povrch kůže použité při výrobě kabelky se mohou mírně lišit od zobrazení na fotografiích. Souvisí to se specifičností kožedělné výroby.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium